Arda Turan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan Club

Arda Fanlarının Buluşma Noktası..!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

çağla şikel biyografisi

YazarMesaj
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

çağla şikel biyografisi Empty
MesajKonu: çağla şikel biyografisi   çağla şikel biyografisi Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 8:14 pm

Çağla Şikel Biyografi

Eğitim hayatıma İstanbul 'da 1985 - 1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ile başladım ve ilkokul 4.sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimini de sürdürdüm. İlkokulu bitirdikten sonra 1990 -1993 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın da Ortaokul eğitimimi tamamladım..
1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lise öğrenimimi bitirip, ardından 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı 'nda Yüksek Lisans eğitimi aldım ve 1999 senesinde mezun oldum.

Konservatuar öğrenimime devam ederken , aynı zamanda 1990-1999 yılları arasında Atatürk Kültür Merkezin de sözleşmeli olarak bir çok çoçuk oyunu ve müzikallerde yer aldım. Bu oyunlardan bazıları ; Arşın ... Alan ,Sihirbaz Oz ,Yedisi birden , Külkedisi ,Fındıkkıran Balesidir.

1996 yılında ODESSIA adlı Sinema filminde yer aldım.

1997 yılında MISS TURKEY yarışmasında birinci oldum ve sonrasında katıldığım Şeysel Adalarında yapılan MISS WORLD '97 güzellik yarışması ile Dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli ( EUROPE'S QUEEN OF BEAUTY ) ödülünü aldım.

MISS WORLD ile yurt içi ve yurt dışında podyum-mankenlik alanında ilerlerken bir yandan da televizyonda program sunuculuğu ve dizilerde oyunculuk çalışmalarım oldu.

1997- 2003 tarihleri arasında Fransa 'da Zeki Triko , Amerika , Almanya, Hong Kong , Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır 'da defilelerinde bulundum.

2002 yılında halen çok severek yaptığım mankenlik mesleğimin yanısıra
Sn. Müjdat Gezen 'in yazıp yönettiği TRI PEYPIRS KABARE sinde oyuncu ve dansçı olarak yer aldım.

2004 yılı itibariyle Show Tv 'de yayınlanmakta olan Cennet Mahallesi dizisinde rol almaya halen devam ediyorum.Aynı zamanda Atv de Dansa Varmısın adlı yarışma programında da sunuculuk yaparak bu alandaki eğitimlerime ve çalışmalarıma da devam etmekteyim.

SAYGILARIMLA........

çağla şikel biyografisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ismail yk biyografisi